Analiza techniczna: Factom 30.12.2016 + News o migracji

Ciekawy news dla miłośników Factom. Zespół zapowiedział migrację sieci. Możliwe chwilowe opóźnienie w funkcjonowaniu, ale żartobliwie nas uspokajają, że ekipa ma przygotowaną taśmę klejącą i WD40 w razie problemów. ? Wraz z migracją, która praktycznie się już rozpoczęła i potrwa kilka dni wzrośnie liczba serwerów. Z oficjalnego tekstu możemy także odczytać:

„Once complete, we can start introducing all the new features and tools.” – co oznacza, że Factom szykuje jakieś nowości.

Warto wrócić uwagę w najbliższym czasie ten projekt. Być może zaskoczą nas czymś na tyle obiecującym, że wskaźnik ceny podskoczy i kilkanaście procent.

Należy jednak uważać przy podejmowaniu decyzji o wchodzeniu na rynek, kurs Bitcoin jest w fazie wzrostów. Jeżeli nagle wystrzeli do góry to nawet dobre info może nie być wystarczającą pokusą dla inwestorów, aby podnieść choćby o kilka punktów wartość Factom. I obecnie inwestowanie jest trudne do przewidzenia – zachęcam jednak do obserwowania sytuacji.

kryptopomocnik.pl Analiza techniczna: Factom 30.12.2016 + News o migracji
Analiza techniczna: Factom 30.12.2016 + News o migracji

Inwestorzy mogą także oczyścić rynek ze wszystkich nieczystości i sprowadzić cenę w dół. Jeśli cena Factom spadnie poniżej 0.0025 to będzie dobra okazja do kupna, możliwy bardzo krótki spadek w okolice nawet 0.0017 co byłoby wręcz niepowtarzalną okazją do kupna.

( przypominam, że biorą pod uwagę jedynie wykres dla 1d )

Zostawiam wam te informacje do przemyślenia.

https://www.factom.com/blog/the-great-migration-1

Podziel się z innymi

Kryptowaluty, News