Bitcoin w Indiach kwitnie handel. W Indiach można handlować Bitcoinem za pośrednictwem Belfrics.

Znana firma Belfrics obsługująca wymiany walut państwowych na Bitcoin zajmuje się działalnością w odległych regionach. Do tej pory, za jej pośrednictwem Bitcoina można już kupić w:
Indonezja, Kenia, Malezja, a także Dubai, Hongkong, Chiny i obecnie Indie.

Dla tych, którzy nie wiedzą w Indiach panuje dosyć napięta sytuacja od wielu lat, przyczynami są: głównie korupcja i biedota, która wynika z najbardziej szkodliwego procederu w Indiach, czyli podrabianie banknotów o najwyższych nominałach, które służą do finansowania islamskich rebeliantów i wspomnianej korupcji.

Rząd Indii z wyżej wymienionych powodów, pod koniec roku 2016 zarządził wycofanie banknotów 500 i 1000 rupii. Obywatele posiadający takie banknoty mogli je wymienić do końca grudnia 2016 nie ponosząc strat. Wywołało to niemałe zamieszanie, szczególnie wśród niewinnych ludzi posiadających podróbki ( o czym nie mieli pojęcia ).

Oczywiście możliwość handlu Bitcoin w Indiach to bardzo dobra wiadomość dla społeczeństwa BTC, trzymamy jednak kciuki, żeby ta opcja najbardziej przysłużyła się społeczności cywilnej.
(  http://www.newsbtc.com/…/belfrics-launches-new-bitcoin-exch… )

Podziel się z innymi

Kryptowaluty, News