Handel Bitcoinem w Chinach? Chińczycy nie poddają się mimo działań PBoC na giełdach wymiany Bitcoin i radzą sobie w inny sposób.
( widać na wykresie )

Jak niektórzy z Was wiedzą w Chinach prowadzone są teraz działania przeciw praniu brudnych pieniędzy( AML ) oraz identyfikacji klientów ( KYC ) giełd wymiany Bitcoin. Z tego powodu na wielu giełdach wstrzymano na długi czas wypłaty lub znacznie je opóźniono, więcej tutaj:

https://kryptopomocnik.pl/obecna-sytuacja-na-chinskich-gieldach/

Chińczycy się nie poddają i radzą sobie w inny sposób. Z pomocą przychodzi serwis LocalBitcoins, który daje możliwość bezpośredniego kontaktu z kupcami i sprzedawcami Bitcoin i handlowania Bitcoinami face to face ( czyli twarzą w twarz ). Sytuacja jest raczej tymczasowa dopóki giełdy nie uporają się z siedzącym im na głowie PBoC. Chociaż na pewno nawet kiedy giełdy przywrócą pełną funkcjonalność, poziom handlu face to face w Chinach będzie wyższy niż ten z ostatnich czasów, gdyż część ludzi nadal będzie chciała pozostać anonimowa w sensie takim, że będą chcieli uniknąć dokumentacji związanej z ich transakcjami.

Widać, Bitcoin cały czas posiada ogromny potencjał skoro ludzie są gotowi przenieść handel „na ulicę”, aby tylko móc dalej uczestniczyć w rynku.

kryptopomocnik.pl Handel Bitcoinem w Chinach LocalBitcoins
Handel Bitcoinem w Chinach wykres LocalBitcoins
Podziel się z innymi

Bitcoin, Kryptowaluty, News