Nowe laboratorium Blockchain w Dublinie.

Deloitte (międzynarodowa firma doradcza świadcząca usługi z zakresu: audyt, rachunkowość, doradztwo podatkowe, prawne i finansowe, zarządzanie itp.) otwiera nowe laboratorium Blockchain w Dublinie. Nie jest to pierwsze takie laboratorium otworzone przez tę firmę. Na początku roku 2017 powstało już takie w Nowym Jorku w dzielnicy Wall Street.

Zespół z Dublina liczy obecnie około 25 programistów, lecz do końca 2017 roku firma zapowiedziała plan powiększenia zespołu dwukrotnie ze względu na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania Blockchain.

David Dalton, partner Deloitte i osoba odpowiedzialna za placówkę w Dublinie powiedział:
“We are still at the early stages of the adoption of blockchain technology. But it is becoming increasingly clear that this technology is transforming the infrastructure underpinning financial services and other industries. It is bringing dramatic improvements in efficiency and customer experience.”

Szybkie tłumaczenie: ( technologia Blockchain jest nadal na wczesnym etapie przyjęcia. Jest to rewolucyjna technologia zmieniająca świat usług finansowych i innych. Przynosi ona znacznie wydajność i poprawia obsługę klienta )

Podziel się z innymi

Blockchain, News