OKCoin i Huobi zmierzają ku przywróceniu wypłat Bitcoin

Wszystko wskazuje na to, że przedłużająca się blokada wypłat z chińskich giełd Bitcoin dobiega końca.

Giełdy przywracają wypłaty.

Reprezentant OKCoin potwierdził informację o wznowieniu wypłat na ich giełdzie, jednej z największych na świecie pod względem wolumenu. Dodał też, że wypłaty będą zależne od przejścia weryfikacji oraz nie mogą przekroczyć rocznego limitu, wynoszącego 1 mln USD.

Wiele świadczy o tym, że nie tylko OKCoin będzie wznawiało wypłaty.

Według rzecznika giełdy, wypłaty na Huobi powinny zostać przywrócone już dzisiaj. Potwierdził on również informację o wznowieniu wypłat w OKCoin.

W tej chwili nie jest jeszcze wiadome czy giełda Bitcoin BTCC również zamierza przywrócić wypłaty. Ich rzecznik nie wypowiadał się w tej kwestii.

Niektóre źródła twierdzą, że ta nagła zmiana ma związek z ociepleniem nastrojów w Ludowym Banku Chin, który ostatnio coraz aktywniej zajmował się badaniem, rozwojem oraz zrozumieniem roli Bitcoina w przemyśle technologicznym.

Zamrożenie wypłat, miało swój początek w momencie wzrostu ceny BTC na początku roku. Trwa już kilka miesięcy, po tym jak chińskie giełdy – stosując się do ostrzeżeń organów regulujących, między innymi Ludowego Banku Chin – wyłączyły możliwość wypłat i zajęły się przebudową swoich systemów.

Te usprawnienia miały być ukończone już w marcu.

Podziel się z innymi

News