Opis kryptowaluty Lisk i jej potencjał.

Lisk jest projektem, z którym ludzie łączyli wielkie nadzieje. Jednak na rynek weszło wielu spekulantów, cena została mocno napompowana, a następnie przed wiele miesięcy posuwała się w dół. Niedawno Lisk został podpompowany i obecnie ma się dobrze, wiara w Liska wzrasta, ale powstaje pytanie. Czy ta wiara wzrasta w projekt, czy w cenę? Niestety prawda jest taka, że w to drugie.

Póki co cały czas trwają prace nad Liskiem. Sam “bioly” (specjalista ds. Lisk ), którego proszę co jakiś czas o nowości wyjaśnia, że nic się nie dzieje poza tym, że trwają prace pełną parą i tyle. Cytuję jego słowa “Nie mam szczerze co opisać. Nic przełomowego się nie dzieje, zespół kodzi Core i to wszystko. To jest na razie platforma zdecentralizowanych aplikacji bez aplikacji heh więc wieje nudą.”

Lisk to kryptowaluta działająca na języku JavaScript, jak to pisze bioly, cytuję:
“JavaScript + Node.js, czyli framework do JS (JavaScript) działający po stronie serwera. Normalnie JavaScript używasz do stron, np. otwórz sobie konsole w przeglądarce i wpisz alert(“tekst”). Jak to podłączyć z takim Node.js to masz ciekawe połączenie. Generalnie JavaScript się bardzo szybko rozwija, mówi się, że nie ma dnia bez nowego frameworka lub czegoś takiego”

(przypominam, że wyjasnienie pojęć technicznych, których nie znasz znajdziesz tutaj: https://kryptopomocnik.pl/slownik/ )

Osobiście uważam Lisk za bardzo dobry pomysł, jako projekt. Jest to jeden z projektów, w który można zainwestować jakiś grosz i zapomnieć na kilka miesięcy lub dłużej. W przyszłości będzie miał wiele do zaoferowania i jego wartość dogoni obecnie dominujące projekty. O ile oczywiście deweloperzy dotrzymają słowa, póki co pracują

Tutaj znajdziecie profesjonalny opis Lisk w języku polskim, który został opracowany specjalnie dla Was: https://kryptopomocnik.pl/lisk-opis/

Kolejne kryptowaluty do opracowania dla Was to Waves, Ethereum oraz BitShares 2.0

Podziel się z innymi

Kryptowaluty, Lisk, News