Z uwagi na to, że rośniemy w siłę jako społeczeństwo Krypto pomocnika postanowiłem wykupić sobie 3 miesięczny ( najpierw na próbę ) pakiet na jednym z serwisów do prowadzenia zaawansowanych analiz.

Planuję także dokupienie dodatkowego wyposażenia w gabinecie, czyli komputera stacjonarnego i drugiego monitora ( obecnie, jeżeli jestem w domu – czyli późne popołudnie do nocy – pracuje na samym laptopie + monitor, ale jest to już dla mnie nie wystarczające z uwagi na rosnącą ilość pracy i liczne prośby o kolejne wskazówki dotyczące inwestycji, poza domem tylko laptop w miarę możliwości siedzę przy nim non stop ). Staram się być online od 12 do 16h na dobę ponieważ wiem jak ważne jest zdobycie decydujących informacji najszybciej jak to możliwe – tak działa świat kryptowalut, informacja ma znaczenie, a ponieważ zależy mi na Waszych zyskach, świadomości rynku, świadomości potencjału technologii Blockchain to wkładam w to wiele serca ( i kawy ).
W przyszłości planuję wyposażyć pracownię w co najmniej dwa komputery stacjonarne i po 2 monitory 23cale na każdy komp. Ilość zakładek otwartych w lapku i kilka różnych przeglądarek odpalonych jednocześnie czasem wpływa na jakość pracy, hehe. Jeżeli projekt “kp” nadal będzie rozwijał się w tak szybkim tempie prawdopodobnie za jakiś czas zrezygnuję z innych form zarobkowych i poświęcę się w 100% Wam – ale póki co daję radę jak jest. Oddanie się w pełni projektowi “kp” wymagałoby wprowadzenia przeze mnie jakiś opłat za różne usługi i choć pewnie przyjdzie taki moment to będę go odwlekał maksymalnie długo, a do tego czasu chciałbym przekazać Wam maksymalnie dużo wartościowej wiedzy dopóki mogę poświęcić każdemu z Was czas z osoba zawsze, o każdej porze i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Niestety kiedyś będzie to dla mnie coraz trudniejsze z uwagi na przybywających czytelników, którzy także mają swoje pytania i chcą żebym rozwiał ich wątpliwości. Niemniej jednak nawet kiedy zrobi się bardzo tłoczno będę starał się ze wszystkich sił, ponieważ taka już moja rola, Krypto Pomocnika!

Przyszłe ewentualnie zarobki po zakupie monitora i stacjonarki planuję przeznaczyć na opłacenie specjalistów, którzy będą w stanie przygotować różnego rodzaju poradniki dla Was z wybranych przeze mnie ( a także przez Was ) prze-najróżniejszych dziedzin związanych oczywiście ze światem kryptowalut i technologią Blockchain. Zdałem sobie sprawę, że choćbym siedział dzień i noc to i tak dziedzina krypto jest tak szeroka, że tworzenie odpowiednich tutoriali zajęłoby mi wieki, a przecież jak wspominałem na wstępie.. liczy się czas i informacje, im wcześniej i lepiej coś poznacie tym lepiej na tym skorzystacie – to m.in. dlatego jestem prawie cały czas dla Was dostępny. Poza tym do niedawna zajmowałem się tylko badaniem rynków i inwestycjami więc – nie ma co ukrywać – chociaż nie jestem specjalistą to techniczne aspekty kryptowalut wciąż są przeze mnie badane. Na pewno wszystkie prace, których prawa autorskie zakupie od specjalistów będę redagował, aby wyłączyć z nich ewentualne zniekształcenia informacji pod kątem subiektywnego patrzenia na różne problemy i nieświadome próby przemycenia swojego myślenia do dziewiczych umysłów czytelników. ( niektórzy już wiedzą, że mam pewne umiejętności “trawienia” i analizowania informacji i dlatego sam osobiście dbam o ich jakość w projekcie )

Jeżeli ktoś chce dobrowolnie wspomóc projekt Krypto Pomocnik datkiem w btc to kod qr portfela dodałem do zdjęcia na górze strony ( w tle ) lub korzystając z adresu portfela: 1JUKvcVMvWu23opAxdj4tfr6UdaBPRTcxW
Jeżeli ktoś chce przelać inne krypto to założę na to odpowiednie konto i udostępnię.
Do tej pory za dotację od anonimowego czytelnika ( pisałem o tym wcześniej ) kupiłem swojej pięknej połówce kwiaty ( aby odwlec oberwanie tłuczkiem do mięsa za ciągłe siedzenie w gabinecie ) i za resztę ( + trochę dołożyłem ) dzisiaj kupiłem 3 miesięczny pakiet w coinigy.

Osobiście mnie nie był potrzebny taki serwis do prywatnych zabaw na giełdzie w jaki zainwestowałem dzisiaj, ale niedługo ruszam z planem spontanicznych poradników inwestowania jak ten w przypadku Pascala wczoraj (08.02.2017r), gdzie na żywo śledząc i analizując wybraną krypto będę podpowiadał jak może zachować się kurs, a także robił czasem wnikliwe analizy różnych krypto o dużym potencjale i będziemy się starali razem zarobić od kilku do kilkudziesięciu procent w krótkim przedziale czasowym lub będziemy wybierać kryptowalutę do inwestycji na kilka tygodni / miesięcy.

Do tej pory korzystałem z serwisu:
www.tradingview.com, który bardzo sobie chwalę, jest idealnym miejscem dla początkujących i zaawansowanych inwestorów. ( polecam każdemu kto jeszcze go nie zna ) Jednak w miarę rosnących potrzeb czytelników i mnóstwa pytań na priv postanowiłem zainwestować w płatny serwis, który da mi większe pole do popisu:
www.coinigy.com

Wasz Krypto Pomocnik.

Podziel się z innymi

News