Nadszedł wielki dzień, długo wyczekiwana strona, którą Wam obiecałem jest gotowa i możecie przekazać ją światu. Dziękuje wszystkim testerom za poświęcony czas oraz informacje zwrotne, dzięki Wam udało się znacznie ulepszyć stronę i poprawić drobne błędy.
 
Strona będzie cały czas rozwijana, w planach jest m.in. forum wbudowane w serwis, będzie dostęp do całej strony z poziomu forum. Obecnie jest aktywny czat ( prawy dolny róg strony ), gdzie możecie sobie pogadać o każdej porze dnia i nocy, czat posiada limit do 55 wyświetlanych wiadomości oraz limit 355 znaków na jedną wiadomość. 
 
Na stronie brakuje poradników dotyczących podstaw, czyli jak kupić bitcoina, gdzie, jak handlować itp. Zajmę się tym. Ostatnie tygodnie były dedykowane głównie odpaleniu strony, aby każdy miał wygodny dostęp do najważniejszej treści jak poradniki, opisy kryptowalut itp. 
 
Ogólnie wszystko jest jeszcze ciepłe, zawsze chętnie wysłucham uwag.
 
Z ciekawszych rozwiązań na jakie wpadłem dzięki temu, że kiedyś sam szukałem informacji w sieci, przygotowałem dla Was specjalnie “Słownik”, który zawiera wyjaśnienia pojęć występujących w świecie kryptowalut oraz blockchaina- jak nie znajdziecie słówka to wystarczy napisać do mnie maila lub priv, a ja je opracuję i dodam. 
 
Zapraszam także do zadawania pytań w dziale FaQ – znajdziecie tam odpowiedzi na już zadane pytania.
Ogólnie serwis jest tworzony w taki sposób, abyście mogli w prosty i szybki sposób wysyłać linki do swoich znajomych lub obcych ludzi potrzebujących pomocy z dziedziny kryptowalut lub technologii blockchain, do czego zachęcam.
 
Dział kryptowalut będzie stale rozbudowywany, docelowo planuję zebrać tam opisy wszystkich większych lub ciekawszych projektów, lecz opracowanie takich szczegółowych opisów do jakich już daję Wam dostęp wymaga czasu i pieniędzy, zachęcam z tego względu do wsparcia projektu. Będę także pozyskiwał kapitał na rozwój projektu np. z reklam – jednak nie martwcie się, nie zmienię tego miejsca w tablicę ogłoszeń. Wielokrotnie tłumaczyłem, że nie poza startowymi opłatami na serwer, domenę, webmastera itp. nie będę inwestował w projekt pieniędzy i to od Was zależy jak będzie on wyglądał. Ja daję Wam swój cały wolny czas, pasję i zaangażowanie – to wystarczy.
********************
UWAGA WAŻNE!
Wszystkie treści na stronie są mojego autorstwa lub są oznaczone, jeżeli jest inaczej – wszystkie treści są dedykowane projektowi Krypto Pomocnik. Zapamiętajcie wszystkie rozwiązania, które są wdrożone w serwisie kryptopomocnik i pamiętajcie, że jeżeli inny serwis zacznie kopiować treść lub pomysł to jest gównowartym miejscem z dupkami, którzy patrzą jedynie na pieniądze, a co smutniejsze działają w branży, o której nie mają pojęcia i skrzywdzą wiele osób- nie pozwól aby to dotknęło i Ciebie! Projekt Krypto Pomocnik jest tworzony z pasją i robimy go wspólnie!
P.S. Jeżeli zobaczycie gdzieś kradzioną treść i nie dojrzycie odnośnika do źródła lub zobaczycie treść podobną ( bo ktoś zmieni w zdaniu jedno słowo myśląc, że jest sprytny ) dajcie mi znać koniecznie!
Z tego m.in. względu niektóre treści na stronie zostały zablokowane dla niezarejestrowanych użytkowników, aby utrudnić dupkom życie.
********************
Komentujcie wpisy bezpośrednio na stronie – to zawsze dobrze robi na widoczność w sieci! hehe
 
Wiele osób poza podziękowaniami za pracę pyta mnie po co robię i o co chodzi, więc specjalnie dla Was postanowiłem opowiedzieć w skrócie moją historię:
 
Moim celem i zarazem marzeniem jest stworzenie jednego przystępnego miejsca dla każdego Polaka, a w przyszłości także każdego człowieka. Od zwykłego Kowalskiego, który jeździ tramwajem na 5 do pracy i nigdy nie słyszał o Bitoinie, a płatność zbliżeniowa kartą jest dla niego niezrozumiała przez zaawansowanych Kowalskich uczących się świata krypto z angielskich książek, aż do spekulantów giełdowych amatorów i nie tylko. 
Moja inicjatywa narodziła się spontanicznie i jest wynikiem uświadomienia sobie po wielu latach, że jest setki miejsc z informacjami, ale mało jest miejsc z wartościową wiedzą, a dodatkowo ta wiedza jest tylko w malutkim procencie użyteczna. Otóż kiedy przeszukując sieć w poszukiwaniu informacji na różne tematy natrafiałem na problem związany z następującymi kwestiami: informacje pisały osoby z zamkniętym umysłem, ich zakres widzenia był wąski i skierowany w jedną stronę, jeżeli możliwe było w danym miejscu wyrażenie swojego zdania i było ono inne niż zdanie autora to spotykałem się z krytyką, a czasem nawet z „opluciem”. Widziałem mnóstwo napalonych ludzi zakładających strony w pośpiechu, którzy zachowywali się jak małpy po narkotykach.. spamowały wszędzie informacjami o swojej stronie, płaciły za wszystko co trzeba zrobić ( a nie o kasę tu chodzi ), a najlepsze było to, że ich strony wyglądały kiepsko, miały kiepską treść, a w niektórych dodatkowo na środku widniało wielkie puste pole „Twoje miejsce na reklamę”. Nie mniej jednak najgorsi byli Ci, którzy spamowali gdzie się dało i ile się dało swoją stroną.. co zamiast przyciągać ludzi ich odpychało, bo kto uzna że ktoś jest przedstawicielem prestiżu jeżeli wszędzie wchodzi w dupe? Innym problemem zawartym w zamkniętym umyśle i zawężonym spojrzeniem było pisane informacji w taki sposób, jakby ktoś narzucał mi siłą swoją wolę przez co, gdybym nie był świadom tego procesu, mógłbym przyswoić nieprawidłową informację, a następnie przekazywać ją dalej szerząc w ten sposób błędne przekonanie. Pojawiał się także problem z cenzurą.
Nie znalazłem natomiast informacji ze świata kryptowalut pod kątem inwestycji w altcoiny, prawie nikt nie analizował w Polsce rynków altcoinów – z małymi wyjątkami, ale były to raczej jednorazowe prace. Nikt także nie pisał w sieci ( przynajmniej w Polsce ) o tym jak zachowuje się rynek kryptowalut, dostawałem porady typu „analiza techniczna, psychologia itp.” ale nikt nie powiedział mi, że te terminy nie odnoszą się w pełni do świata kryptowalut, spekulant może mieć 50% lub nawet 90% całego rynku, gdzie wtedy mowa o psychologii? Siedzę w kryptowalutach od 2011 roku i początki były naprawdę trudne, można powiedzieć, że zarobiłem wtedy bardziej dzięki szczęśliwym zbiegom okoliczności, czyli kupowałem sobie coś, a to rosło z dnia na dzień astronomicznie ( np. Bitcoin ), potem popełniałem setki błędów.. emocje, brak wiedzy, scamerzy. Straciłem większość środków. Więc zacząłem się uczyć, czytać książki, zgłębiać fora internetowe zagraniczne i tak po 6 latach ciężkiej pracy rozumiem już rynek i jestem świadom tego co się dzieje na wykresie, ale nadal się uczę.
Moim atutem niewątpliwie jest znajomość ludzkiej psychiki, wpływu informacji na rozwój wiedzy itp. od dziecka fascynuje się psychologią, a dodatkowo analizuję wszystko dookoła na wielu różnych płaszczyznach w czasie rzeczywistym odrzucając wszelkie subiektywne filtry, pozwalam docierać do swojej głowy informacji w najczystszej postaci. Także kiedy czytam teksty różnych osób w głowię siedzę obok tego człowieka i zamiast liter słyszę jego słowa, zaczynam dostrzegać kim on jest, po co to robi i do czego zmierza, niestety w każdym przypadku pozyskiwania informacji musiałem oddzielać sens tego co ktoś pisze od tego jak bardzo naciągnięte jest to pismo przez różne emocje i motywy np. chęć popularności, chęć wzbogacenia się, potrzeba udowodnienia coś komuś. Wszystkich atutów zdradzać nie można..
Oto właśnie historia, odpowiedź na pytanie DLACZEGO postanowiłem założyć projekt Krypto Pomocnik, tworzę go w odpowiedzi na potrzeby społeczności, bo chcę aby mógł skorzystać z niepowtarzalnej okazji wkraczania w nowy świat technologii. 
 
 
 
Podziel się z innymi

News