Aktualna analiza rynku psychologia.

Cześć.

Dawno nie udostępniałem materiałów pro-bono, gdyż skupiam się głównie na rozwoje swojej grupy, ale od czasu do czasu jak to w tradycji, chciałbym czymś ważnym Was także zainspirować. Nie chce się za bardzo rozpisywać, gdyż nie ma sensu powtarzać tego co powiedziałem podczas streamu.

(link do streamu na dole artykułu)

Ci, którzy mnie znają wiedzą, że swoje filmy robię zawsze na żywo. Niczego nie przycinam, nie usuwam, nie upiększam, jestem szczery, jestem sobą.

 

Bardzo Was proszę, edukujcie się. Bylejak, ale to róbcie. W dzisiejszych czasach liczy się tylko i wyłącznie wiedza. Branie odpowiedzialności za swoje własne życie i czyny. 

 

Na filmie znajdziecie analize BTC oraz jego możliwe zachowanie (na wykresie), a także wpływ jego zachowania na kilka grup altcoinów. Powiem kilka słów o pompkach na binance z artykułu:

Opowiem trochę o psychologii, gospodarce itp. w spontanicznym szale. Co nieco o ewolucji, spekulacji. Polecę nowe lektury, a także wyjaśnię kilka zagadnień z analizy technicznej, których nie zauważy świeżak. Więcej także o tym tutaj:

(artykuł jest aktualizowany co jakiś czas o nowe filmy, informacje, pozycje książkowe itp)

 

Poniżej wstawiam już bezpośredni link do ostatniego streamu:

https://www.youtube.com/watch?v=EnVZGBezpE0&feature=youtu.be

 

O ZGI:

P.S. przypominam, że poza sygnałami i wskazówkami o pozycjach na rynku kryptowalut, a także najciekawszych newsach, grupa nastawiona jest przede wszystkim na rozwój nie tylko, aby być samodzielnym graczem, który nie potrzebuje śledzenia jakiegokolwiek źródła informacji i czekania na opinie owiec w stadzie, ale także na rozwój osobisty, który bezpośrednio wpływa na jakość życia.

Zgłoszenia do ZGI można składać wpisując swój mail po prawej stronie nad bannerami giełd.

Podziel się z innymi

Analiza techniczna, News