Analiza techniczna Dash duży potencjał.

Chociaż nie mam ostatnio zbytnio czasu na analizowanie rynków, ponieważ skupiam się na odpaleniu strony to jednak nie mogę ominąć tak ważnych wydarzeń w życiu jednej z kryptowalut, DASH.

Cena w grudniu spadła w okolice 0.011btc, gdzie spotkała się z silną linią wsparcia, która zatrzymała spadek i rozpoczęła wzrost ceny do dzisiejszych 0.024btc. Jednak nie sam fakt odbicia od linii wsparcia stoi za wzrostami. Pomijając fakt, że DASH to bardzo ciekawy projekt o dużym potencjale ( postaram się wkrótce przygotować opracowanie / opis DASH ) to został on doceniony przez firmę BlockPay, która ofertuje specjalne systemy do wygodnych i szybkich płatności kryptowalutami.

Jak to działa? Zobaczcie sami:
https://www.youtube.com/watch?v=bcuVSjR6gkk&feature=youtu.be

Więcej o BlockPay:
https://blockpay.ch/

Jak to ujął sam dyrektor BlockPay CEO Christoph Hering:

“We added Dash because we see a huge potential in the very active Dash community and in the underlying scaling technology of Dash. At the moment, Bitcoin has a big problem from a consumer perspective. The slow transaction speed, the high transaction fees and the speculative nature of Bitcoin make it very unsexy for everyday consumption. Now, comparing the altcoin ecosystem, many struggle with user adoption, high volatility and a missing business orientation. I think that the Dash Network is different, because it has a strong and active community, a great worker system funding growth and marketing plus an active development team that is building the right tools for mass adoption.”

Obecnie cena DASHa boryka się z oporem na linii 0.025btc, a następny opór niewiele wyżej, bo już na 0.0266btc. Wielokrotnie kryptowaluty zaskakiwały nas niemożliwymi do ogarnięcia wzrostami rzędów nawet wielu tysięcy procent w krótkim czasie, jednak pomimo tych dobrych wiadomości dla DASHa oraz jego potencjału należy zwrócić uwagę, że cena jest w szczytowej fazie. Oczywiście długoterminowa inwestycja jest jak najbardziej na miejscu. Zwróćcie też uwagę jak wielki wolumen wykupu pojawił się na wykresie oznaczony w zielonym okręgu. Potencjał Dash jest bardzo duży.

kryptopomocnik.pl Analiza techniczna Dash duży potencjał
Analiza techniczna Dash duży potencjał
Podziel się z innymi

Analiza techniczna, Dash, Kryptowaluty, News