Wskazówka styczeń 2017 kryptowaluty z potencjałem

Jak tam wasza zabawa na Pascalu? Wspominałem kilka dni temu, że można się pobawić trochę na poloniexie tą krypto i jak widać można było zaszaleć. 🙂 Gratuluję tym, którym udało się wyczuć sytuację i zwielokrotnić zysk. Pascal zrobił w sumie około 1600% biorąc pod uwagę moment od którego cena zaczęła zyskiwać pęd, dołek określam na 0.0001btc – max 0.00165btc

( tutaj pisałem o wejściu Pascala na poloniex:
https://kryptopomocnik.pl/2017/01/24/wskazowka-nowe-krypto-na-poloniex-pascal/ )

Ale to nie koniec, trafiłem dzisiaj na informację z graficznym zestawieniem 12 kryptowalut z poloniexa, które w ciągu najbliższych 48h ( być może ciut dłużej ) rozpoczną mocny ruch. Przeanalizowałem proponowane kryptowaluty przez autora grafiki i z dużym prawdopodobieństwem jest to trafna analiza.

Także dziele się tym z wami i po raz kolejny podpowiadam: szykujcie zaskórniaki do zabawy. 🙂 Tylko uważajcie.. ruch w przypadku wymienionych walut nie musi oznaczać, że będzie to wzrost.. równie dobrze może to być spadek, także miejcie oczy szeroko otwarte i grajcie tylko takimi pieniędzmi, które możecie stracić bez pogorszenia jakości życia! Pamiętajcie żeby:

*nie analizować wykresów na interwałach poniżej 5 minut, najlepiej 15 / 30 minut ( kiedy cena jest mocno ruchliwa )
*amatorom nie polecam próbować grać na kup/sprzedaj w częstotliwości kilku minut, najlepiej zająć pozycję po stwierdzeniu, że trend jest rosnący i poczekać ze sprzedażą, czyli zbadać na wykresie gdzie w historii wykresu jest najbliższa linia oporu i tam ustawić polecenie sprzedaży
*bacznie zwracajcie uwagę nie tylko na wykres, ale także wolumen
*uważajcie na sytuacje w której sprzedajecie z zyskiem, ale kurs leci dalej do góry i odkupujecie, żeby chcieć jeszcze więcej zarobić. To nic złego, ale starajcie się planować strategicznie wejście i wyjście przy liniach wsparcia i oporu (chciwość często gubi na giełdzie)

Oto 12 wybranych:
1. PASC
2. XRP
3. STEEM
4. BBR
5. XMR
6. LBC
7. SDC
8. GAME
9. ZEC
10. ETC
11. SYS
12. EXP( autor grafiki Willy Woo )

Podziel się z innymi

Analiza techniczna, Kryptowaluty, News