Wskazówka LBRY Credits LBC – poloniex

Cześć. Przeglądając sobie dzisiaj giełdę poloniex zauważyłem, że LBC od kilku miesięcy notowało mocne spadki z 1btc ( jest to wartość wejściowa, która zawsze jest zawyżona, kiedy pojawia się nowa waluta na rynku zawsze pierwsze minuty /godziny jej istnienia są bardzo chaotyczne ) do okolic 0.00002btc, a ostatecznie do 0.00001btc. I co dalej?

( Chciałbym abyście zwrócili uwagę na sposób opisywania przeze mnie zjawisk na giełdzie kryptowalut, gdyż celowo robię to w taki sposób, aby było to jednocześnie poradnikiem dla Was, chce abyście uczyli się obserwować kryptowaluty sami i byli świadomi tego co się dzieje, abyście wiedzieli dlaczego podejmujecie konkretne decyzje i raczej zarabiali niż tracili. )

( Mogłem przygotować ten wpis ponieważ rozbudowałem odrobinę pracownię i mogę teraz wydajniej wykorzystywać czas, więcej doglądać. Także prócz przygotowywania nowych materiałów dla Was, śledzeniu newsów i budowaniu strony internetowej w między czasie, mogę wrócić częściowo do obserwacji altcoinów, co ciekawsze moim zdaniem momenty „życia” danego alta będę Wam opisywał – niektórzy pamiętają jeszcze stare czasy, kiedy robiłem głównie to. Jest tego tyle, że mógłbym codziennie dodawać kilka takich artykułów, ale niestety nie mam na to obecnie czasu.

A więc.

Specjalnie przygotowałem dwie grafiki z prawie maksymalnym oddaleniem ( około 6miesięcy – pominąłem sztuczny szczyt 1btc ) i zbliżeniem na ( około 3 miesiące ). Pierwsze co się rzuca w oczy to zatrzymanie trendu spadkowego, chociaż poprawnie byłoby powiedzieć „wyhamowanie”, ponieważ czy on się zatrzymał to tak naprawdę nie wiemy. Następną rzeczą jest wolumen – drastyczne i szybkie spadki trwające miesiącami charakteryzowały się bardzo małym obrotem LBC na giełdzie ( ale tego nie mogliśmy zauważyć dopóki nie pojawił się element porównawczy ), jednak kiedy kurs wyhamował i przez kilka długich tygodni wędrował po, prawdopodobnie, najniższej linii wsparcia wolumen zachowywał się w miarę spokojnie do czasu mocnego wzrostu w okolicach 14 stycznia. Tutaj już widzimy zmianę, wolumen jest kilkakrotnie większy niż ten przy spadkach. Po krótkiej korekcie wybicia z 14 stycznia dzisiaj znowu byliśmy świadkami mocnego wybicia z 0.00002btc do 0.00004btc w towarzystwie dużych obrotów.

Co jeszcze jest ważne prócz samych kresek i grafiki? Informacje! Otóż od zespołu LBC nie wychodziły przez bardzo długi czas żadne informacje, aż do niedawna, kiedy to zaczęły pojawiać się wzmianki o projektach, członkach. To bardzo ważne, bo już wiadomo że albo twórczy szykują jakiś fajny projekt i cena to pokaże albo spekulanci szykują się do akcji i także cena to pokaże.

Czy już kupować LBC? Nie wiem, zdecyduj sam. Cena może spaść jeszcze w okolice 0.00002bc lub nawet 0.00001btc, może przejść w trend boczny tuż nad linią 0.00002btc i trwać kilka tygodni, ale chciałbym abyś zwrócił uwagę na zmiany jakie zachodzą od kilku tygodni na LBRY Credits i wyciągnął wnioski, że warto obserwować tą walutę z jakimiś zaskórniakami do zabawy. Cokolwiek by się nie działo, najbliższa poważna linia oporu dla LBC to 0.00016btc.

kryptopomocnik.pl Wskazówka LBRY Credits LBC
Wskazówka LBRY Credits LBC

Grafika kapitalizacji rynku LBC od początku istnienia:

I jeszcze jedno.. Pamiętaj, że altcoiny lubią reagować na zmiany w kursie Bitcoina – czasem wzrostem, czasem spadkiem. Zależy czy spadek Bitcoina jest gwałtowny i znaczny, czy jest to raczej powolna korekta, tak samo jest kiedy Bitcoin wzrasta. Reagują inaczej gdy wzrost Bitcoina jest szybki i skokowy, a inaczej kiedy jest efektem naturalnego powolnego wzrostu. Ogólnie altcoiny nie reagują na naturalne i powolne wzrosty lub spadki btc ( nie natychmiastowo ) natomiast mocno odbijają się spadkami na altach nagłe skoki Btc ( ale są wyjątki.. np. gry altcoin jest pod opieką spekulantów / grubych ryb, czy rozwija się naturalnym rytmem. Spekulowana waluta jest odporna na wahania btc , gdyż inwestorzy dobrze wiedzą co robią, aby zwielokrotnić swój wkład ).

kryptopomocnik.pl
Wskazówka LBRY Credits LBC
Podziel się z innymi

Analiza techniczna, Kryptowaluty, News