Fundacja NEM ogłasza dostępność aplikacji NEM iOS na App Store
Fundacja NEM ogłasza dostępność aplikacji NEM iOS na App Store
Fundacja NEM ogłasza dostępność aplikacji NEM iOS na App Store

 

25 kwietnia 2017, Singapur – po intensywnej fazie testów i mnóstwie opinii ze strony społeczności, zespół NEM z przyjemnością ogłasza wydanie aplikacji NEM na iOS w sklepie Apple App Store. Ukazanie się przyjaznej dla iPhone aplikacji NEM nawiązuje do sukcesu aplikacji portfela Google Play.

 

Zarejestrowana w Singapurze Fundacja NEM.io uzyskała zgodę Apple na uruchomienie aplikacji mobilnej w App Store. Portfel NEM w App Store jest odpowiednikiem uruchomionej ​​w ubiegłym roku aplikacji Android Wallet w sklepie Google Play. Obie aplikacje umożliwiają użytkownikom importowanie informacji o koncie, poleceniach zapłaty i portfelach za pośrednictwem kodów QR z portfela Nano Wallet.

 

Wiceprzewodniczący NEM Foundation Jeff McDonald stwierdza,

“Aplikacja na iOS jest kolejnym portfelem w zestawie portfeli NEM. Teraz prawie wszyscy użytkownicy smartfonów mogą mieć mobilny portfel, który działa w połączeniu z aplikacją na komputery. Czekamy na dodanie większej liczby funkcji do tej aplikacji, a nawet wydanie dodatkowych aplikacji jeszcze w tym roku.”

 

Nowa aplikacja NEM na iOS umożliwia użytkownikom łatwe zarządzanie wieloma kontami NEM w telefonie. Członkowie społeczności NEM mogą wysyłać / odbierać monety XEM i wysyłać wiadomości, zatwierdzać transakcje multisignature, a także edytować konta użytkowników i konta z multipodpisem na urządzeniach przenośnych wyposażonych w iOS i Android.

 

Funkcje NEM iOS App

 1. Lokalnie zaszyfrowane przechowywanie wszystkich kluczy prywatnych i innych ważnych danych.
 2. Generowanie, importowanie i eksportowanie kont NEM
 3. Możliwość edytowania kontraktów z multipodpisem i zarządzania kontem
 4. Zarządzanie wieloma kontami i lokalną książką adresową
 5. Wyświetlanie informacje o koncie
 6. Interaktywny interfejs komunikacyjny do wyświetlania ostatnich transakcji
 7. Szyfrowane i zwykłe wiadomości tekstowe
 8. Umożliwia użytkownikom podpisywanie transakcji z multipodpisem
 9. Klient NEM “lite” obsługiwany przez NEM API eliminuje konieczność pobrania całego blockchainu
 10. Odczytywanie i tworzenie adresów NEM za pomocą kodów QR
 11. Informacje o statusie Harvestingu XEM wraz ze szczegółami
 12. Brak reklam, udostępniania danych i ofert zakupowych wewnątrz aplikacji. Zapewnia to wysokie standardy prywatności.

 

Aplikacje mobilne NEM są wynikiem zaangażowania zespołu NEM i członków społeczności. Platforma wyraża wdzięczność członkom społeczności i programistom, którzy pracowali nad poprawą aplikacji iOS i Android. NEM rozszerza swoje podziękowania dla deweloperów w ArtyGeek i Thomas Oehri za ich wysiłki w rozwijaniu aplikacji.

 

Nowa aplikacja iOS i istniejące aplikacje mobilne na Androida to dopiero początek. Fundacja NEM.io zachęca do przesyłania opinii i sugestii ze strony społeczności, ponieważ zamierza poszerzyć swoją ofertę o dodatkowe funkcje i wprowadzić nowe aplikacje, aby zapewnić bogatsze doświadczenia z użytkowania aplikacji mobilnych NEM.

Źródło:

http://bitcoinprbuzz.com/press-release-nem-ios-app/

Podziel się z innymi

Kryptowaluty, Nem, News